• Animacja Wewn - Ślimak 1
  • Animacja Wewn - Popcorn
  • Animacja Wewn  - Titus C/b
  • Animacja Wewn Ślimak 2
  • Animacja Wewn - Titi 2

Nie ma nic gorszego niż zrealizowane marzenie.

Titus

Praktykujący katolik w zespole metalowym? Ja nigdy nie miałem z tym problemu.

Ślimak

Nie żeby zaraz od razu jakieś wielkie chlanie....ale 2-3 piwka

Popcorn

verses of steel

Okładka, data premiery i strona internetowa!

wtorek, 26 sierpień 2014 00:00

 

„25 Cents For a Riff”, czyli nasza nowa płyta wydana w 25. roku działalności, będzie mieć swoją premierę już 6 października! Dziś prezentujemy Wam okładkę, nową stronę internetową i zapowiadamy jesienną trasę koncertową!

Na nowej płycie robimy ukłon w stronę klasyki. Zarówno w warstwie muzycznej, jak i graficznej. Autorem rysunku na okładce jest Jerzy Kurczak- grafik odpowiedzialny za dwie pierwsze płyty. Perfekcja w detalu, postać Acidka i szerokie pole do interpretacji to znaki rozpoznawcze okładek wychodzących z pracowni rysownika. Nie inaczej jest tym razem, zobaczcie sami!

Muzycznie płyta „25 Cents For a Riff” będzie klasycznie… odmienna od ostatniej. Przez ćwierć wieku przyzwyczailiśmy Was do podążania we wszystkich kierunkach w szerokim obszarze muzyki metalowej, a każda płyta różniła się od poprzedniej. Jak brzmi klasyka według Acid Drinkers anno Domini 2014? Dowiecie się już wkrótce!

Premiera albumu odbędzie się już 6 października, wydawcą jest Mystic Production.

Zaraz po wydaniu płyty ruszamy w ogólnopolską trasę koncertową „25 Upside Down”. Obecność na koncertach jest obowiązkowa!

Dziś również oddajemy Wam całkowicie nową odsłonę naszej strony internetową! Autorem jest oczywiście Maciek Zieliński (www.maciek-design.com). Spędźcie na niej trochę czasu i odkryjcie nowe użyteczności!

Stay Acid!

 

Krótki filmik ze studia:LINK: Zdjęcia ze studia

 

 

OLASS

wiecznie żywy bracie!

OGŁOSZENIA KWASOŻŁOPSKIE

a rubber hammer and broken head

WEB DESIGN

NAGRYWAMY W

SALA PRÓB

TATUUJĄ NAS

WSPOMAGAJĄ NAS

    

Brandon Allen Jersey