• Animacja Wewn - Ślimak 1
  • Animacja Wewn - Jankiel 1
  • Animacja Wewn - Jankiel 2
  • Animacja Wewn - Popcorn
  • Animacja Wewn  - Titus C/b
  • Animacja Wewn Ślimak 2
  • Animacja Wewn - Titi 2

Nasze teksty są raczej typowe, heavymetalowe - gniewamy się na jednych, chwalimy innych, protestujemy przeciwko czemuś, pochwalamy tamto...dokładnie, wiesz, musiałbym to poczytać.

Titus

Acid musi grać. Dla mnie to jest życie, coś bez czego nie mógłbym żyć

Ślimak

Muzyka to wyższy stopień świadomości. W momencie, kiedy koncentrujesz się na dźwięku, jest to pewien rodzaj medytacji

Popcorn

W środowisku muzycznym utarło się powiedzenie, ze najlepsi techniczni w tym kraju wywodzą się z Acidów. Coś w tym musi być....

Jankiel

verses of steel

Support - wesprzyj nas na koncercie!

Wszystkie zespoły zainteresowane występem przed nami proszone są o wypełnienie formularza i wysłanie pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jest to jedyna droga zgłaszania zespołu, jako support!

 

Zagrali z nami w ostatnich latach:

 

Strain - www.facebook.com/strainbandpl
Leash Eye - www.leasheye.pl
Thermit - www.facebook.com/ThermiT
Moove - www.moove-music.com
Post Profession - www.postprofession.eu
The Sin Company - www.facebook.com/TheSinCompanyOfficial
Orange Zebra - www.facebook.com/orangezebra
Coffins - www.facebook.com/coffinsband
Naked Brown - www.facebook.com/NBbandPL
Traffic Junky - www.facebook.com/TrafficJunkyOlsztyn
Myly Ludzie - www.mylyludzie.pl
Ape To God - www.facebook.com/apetogod
Dizel - www.dizelband.com
Lostbone - www.lostbone.pl
Vervrax - www.vervrax.com
Rascal Dogs
Lecznica Stałych Doznań - www.c20h25n3o.com
Trzynasta w Samo Południe - www.trzynasta.com
Anastasis - www.anastasis.pl
Stonnard - www.facebook.com/stonnardband
Mystic Mind - www.facebook.com/mysticmindband
Guarana
Anemja  - www.facebook.com/AnEmJa
The Sixpounder - http://www.thesixpounder.com
Fractal - www.fractal.rox.pl
Corruption - www.corruption.pl
Zacier - www.zacier.art.pl
Acrid Snack - www.facebook.com/acridsnack
KISSI - www.kissi.pl
Chaos Engine Research - www.facebook.com/ChaosEngineResearch
NOKO - www.facebook.com/nokoband
Positive For Progress - www.facebook.com/Positive-For-Progress
Pampeluna - www.facebook.com/Pampeluna
Crom
GRIN - www.grinmetal.com
Los Pierdolus - www.lospierdols.com
Mindfield - www.facebook.com/MindfieldPL
Drunk'n'Rolled - www.facebook.com/drunknrolled
Snake Charmer - www.snakecharmer.pl/pl
Haid
Mikirurka - www.mikirurka.com
Menace - www.menace.pl
UDA - www.udaonline.pl
Mateo Colon - www.facebook.com/MateoColonBand
Sinsinate - www.facebook.com/Sinsinate

 

OLASS

wiecznie żywy bracie!

OGŁOSZENIA KWASOŻŁOPSKIE

a rubber hammer and broken head

WEB DESIGN

NAGRYWAMY W

SALA PRÓB

TATUUJĄ NAS

WSPOMAGAJĄ NAS